Debilní pes...

10. dubna 2011 v 17:25 | Fox
Mamka šla na chvíli pryč. Za chvíli jsem se nudila, tak co jsem mohla dělat? Croc se mi hrát nechtěl, tak ještě, že jsem měla králíka a vodítko! Šla jsem s ním ven, aby se napásl trávy a já ještě natrhala mojemu morčákovi Kuličkovi, který je venku v králíkárně. Cococococo? Vyjádřím básní...

Vidím v malé dálce čokla, jak si v klidu jde!
On zahlédne mého zajdu, za námi se vrhne!
Vesele jde přes silnici, že vidí králíka, já ho
velmi rychle chytnu a klidně i bez vodítka.
Bígl Andy na něj útočí, a mě leze strach do
očí!

Eheh, pokračování... Tak ho mám v ruce, ten pes se jmenuje Andy a dost často pobíhá po celém Vracově, má majitele, ale jsou to debilové, že ho nechají klidně puštěného... Tak jsem utíkala k morčákovi Kuličkovi a skovat ho do králíkárny za ním. A to psisko mě poskáče! Na stehně mám dlouhý škrábanec a ještě pár, protože on po mě skákal a chytal mi tu nohu, jak kdyby mě chtěl tu nohu o*ukat. (Ve hvězdičce se ukrývá š.) Tak králíka mám v králíkárně s Kuličkou a Andy na tu králíkárnu skáče a štěká. Víte lidi, já toho psa moc nemám v lásce, je to blbec a jen zlobí a smrdí. Andy se držel králíkárny a štěkal, Kulička byl z toho velmi vyděšený a utíkal do rožku. A co dělal králík? On se ho nebál! Seděl u vrat a na Andyho čuměl a on na králíka štěkal, ale můj králík sebou ani necukl. On seděl a díval se na Andyho, vypadalo to, jakoby se tomu psovi "posmíval." Můj králík je ale odvážný!

Naštěstí přišla jedna paní, ta bývá ve školce s dětmi (hlídá je), šla pověsit prádlo a my jsme na Andyho řvali "Andy! Andy!" jak debilové a on neposlouchal. Paní dostala nápad, šla pro sýr aby jsme ho odlákali. Tak mi dala jeden sýr abych ho odlákala. Šla jsem s ním do jednoho místa, pak jsem řekla "zustaň!" aby zůstal na tom místě. Samozřejmě se to nepovedlo a šel se mnou. Paní se ptala, kde bydlí jeho majitelé, tak jsem jí to řekla a šli jsme tam a sebou jsme měli sýr. Po cestě jsme ho krmili sýrem. Zvonili jsme asi třikrát a ona šla ještě zakřičet na dvůr, jestli tam někdo je. Nikdo vůbec nebyl doma, byly otevřená vrata, tak jsme ho tam nalákali sýrem a zavřeli ho tam. Ale na těch vratech byly velké otvory, říkali jsme si, jestli tím neproleze. No tak jsme pak šli ke králíkovi a byly jsme v půlce. A Andy běžel za námi! "Pane bože!" Řekla paní, no tak šel chvíli s námi a my jsme se zavřeli v baráku, dokud neodejde. Naštěstí odešel a já se zachvíli vrátila ke králíkovi. Paní se zachvíli vrátila, aby mohla sundat uschlé prádlo a za malilinkatou chvilinku tu byla mamka a trhala morčatům trávu. A Andy byl zase zpět! Zase na ně kňučel! Achjo, tak já rychle popadnu králíka a jdu s mamkou domů. On jde za námi a rychle jsme zavřeli dveře aby nešel dovnitř.
Potom: "Ufff, konečně jsme z té hrůzy venku!"
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Crazy Ann ~ Crazy Ann ~ | Web | 10. dubna 2011 v 17:42 | Reagovat

Tak to mě mrzí =(

2 pavel pavel | Web | 10. dubna 2011 v 21:46 | Reagovat

Přišlo na něj jaro. :D
Napsala jsi to moc hezky, jsi rozená vypravěčka, pobavil jsem se. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama